Традиційні помилки при виборі сейфа


«Наша людина з життям готовий розлучитися в будь-яку хвилину, а з десяткою - ніколи!» Аркадій Райкін.
У наш неспокійний вік безпека стає не примхою, а нагальною необхідністю. При цьому перебувають на повному нерозумінні, як захистити своє майно досить надійно, але не занадто дорого.



І не дивно! Привабливі описи на сайтах або приписують кожному сейфу чи не готовність захистити свої заощадження від будь-якого злому, або закликають купувати тільки найдорожче, а інакше «плакали ваші грошики».
От і виходять дві крайності. Хтось купує сейф у два - три рази дорожче його вмісту, а хтось позбавляється своїх цінностей, довірившись кричущій рекламі.
Як вибрати оптимальну модель сейфа, не прогадавши ні в ціні, ні в характеристиках? Слідуйте чіткому плану вибору моделі!
Категорія
Сейфи бувають зламостійкі, вогнестійкі і універсальні - відповідно, від грабіжників, від пожежі і від обох напастей відразу.
Не треба сподіватися, що найміцніший зламостійкий сейф захистить вас ще й від вогню, а самий жароміцний - від грабіжників. Якщо хочете забезпечити подвійну безпеку, але не хочете сильно витрачатися, краще виберіть універсальний сейф - найоптимальніший варіант для домашнього використання.

Окремо варто згадати збройові сейфи. Якщо ви зберігаєте вдома зброю, не потрібно призначати такий сейф для документів та інших заощаджень. Це працює тільки в кіно. По-перше, це протизаконно. По-друге, збройовий сейф має спеціальну конструкцію, призначену для збереження  бойової зброї (наприклад, спеціальне відділення для боєприпасів). Ви ж не хочете, дістаючи документи, випадково упустити на підлогу патрони, а потім виявити їх у руках своєї дитини?
Клас

У кожній категорії сейфів є свій клас безпеки.
Зламостійкі
Клас 1 - 2 - найбільш поширений вибір для домашнього використання. Якщо ви плануєте зберігати в домашньому сейфі корпоративні документи, документи на нерухомість або великі грошові суми, зверніть увагу на 3 - 4 клас.
Вогнестійкі
Це клас «Б» для грошей і документів; клас «ДИС» - для документів, грошей та інформації на цифрових носіях (у тому числі банківських карт, зовнішніх жорстких дисків і т. д.)
Цифра перед класом означає час у хвилинах, протягом якого сейф буде протистояти вогню.
Як правило, чим вище категорія, тим масивніший сейф. Так що не переборщіть. Часто краще взяти невеликий сейф 1 - 2 класу з можливістю вдало заховати його в стіні, ніж виставляти напоказ величезну сталеву шафу, яка прямо-таки притягує увагу.
Вбудовані
Вбудований сейф здається найбільш надійним - адже його ще треба знайти. Але при цьому багато хто забуває, що у даної категорії високий ступінь захисту тільки лицевої панелі і замків. Бічні стінки не розраховані на протидію ефективного злому.
Якщо ви плануєте зберігати великі грошові суми або документи на нерухомість, забудьте про встановлення в меблі або гіпсокартонні перекриття. Вбудований сейф рекомендується встановлювати тільки в несучу стіну, яка фактично виконує роль висококласних бічних стінок (принаймні, пробити її буде нітрохи не легше, ніж важкий сейф 4 - 5 класу).
Висновок
Сподіваємося, що вам допомогли наші рекомендації, і тепер ви знаєте, як правильно вибрати сейф для дому. Якщо ж залишилися ще питання, ви можете задати їх у коментарях нижче - ми будемо раді вам допомогти!
Джерело: http://bud-porada.in.ua/tradicionnye-oshibki-pri-vybore-seyfa.htm

Традиційні помилки при виборі сейфа Традиційні помилки при виборі сейфа Reviewed by Volodymyr Khrystan on 09:29:00 Rating: 5