Купіть собі ЗБРОЮ!!!


Купіть собі гвинтівку. Це не дорого. Дешевше модного телефону. Армійський карабін можна купити за 200 ... 300 доларів.
Ще за 50 купіть сейф, ще за 100 - сотню патронів. Купіть гвинтівку на останні гроші. Якщо їх немає, продайте якусь непотрібну хрінь, і купіть гвинтівку.
Це - легально. Знайдіть час (трохи), зберіть довідки (всього 2 і в одному місці), пройдіть курси, здайте іспит і отримаєте дозвіл.

Дізнайтеся в https://www.facebook.com/zbroya.info?fref=ts, як це зробити правильно.  І купіть гвинтівку. І раз на півроку ходіть стріляти на полігон, щоб не забути, як це - стріляти. Щоб не забути, як це - бути чоловіком.
Це необхідно. Вам не доведеться думати, чим зустріти ворога або бандита. Вам не доведеться думати, скинутися вам з даху або повіситися, після того, як на ваших очах тварі зґвалтували вашу жінку або дитину.
Вам не доведеться думати, як жити далі під ворожим чоботом: ви встигнете вбити п'ятьох. Або двох. Або хоча б одного. Але їх стане менше. І, якщо нас буде багато, їх ВЗАГАЛІ не стане. Тому що за кожним кутом на них чекатиме куля.
Це - гарантія життя. Життя країни, життя ваших близьких, життя ваших дітей і онуків. Хоча б один ствол на 2 українських чоловіків - це 6 000 000 стволів. Це, як мінімум, 10 - 12 мільйонів убитих солдатів противника. Це, як мінімум, 10-12 мільйонів мертвих ґвалтівників і вбивць. Хоча б один ствол на 2 чоловіків - і нашу країну не перемогти. НІЯК.
Ви скажете, що захист країни - прерогатива держави. Неправда. Як багатство країни починається з багатства її громадян, так і захист країни починається з захисту самих себе.
Ви скажете, що держава повинна дати вам зброю, коли знадобиться. Не дає? Ну і хрін з ним. Нагадую: у нас не можна легально купити і носити бойовий пістолет. Але гвинтівку, карабін або рушницю - можна. Ні, ПОТРІБНО.
Держава - це ви. Країна - це ви. Так зробіть же так, щоб мразь боялася до нас сунутися, знаючи, що кожен будинок озброєний.
Купіть гвинтівку. І навчіться нею користуватися, якщо ще не вмієте. Щоб одного разу не пошкодувати про те, що її у вас немає.
Будьте чоловіком. Будьте Громадянином. Купіть гвинтівку.
Автор: Дмитро Іванов

Купіть собі ЗБРОЮ!!! Купіть собі ЗБРОЮ!!! Reviewed by Володимир Христан on 21:31:00 Rating: 5