6 ДИВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ВІДБУВАЮТЬСЯ З ТІЛОМ ПІД ЧАС СНУ


Виявляється, сон — час, коли тіло займається лагодженням зламаних частин і детоксикацією. Порушення сну і його недолік погіршують здоров’я. Ті, хто спить менше шести годин на добу, живуть менше, ніж любителі спати 8-9 годин.
Хоча здається, що сон — стан повної пасивності і бездіяльності, активність кортекса - зовнішньої оболонки мозку — в перші фази сну зберігається на 40 %. Поки ви спите, мозок не дрімає, він аналізує отриману за день інформацію. Хоча більше третини крові, яка під час неспання живить мозок, відправляється на відновлення м’язової тканини. У фазі глибокого сну мозок посилає спинного мозку команду зупинити роботу рухових нейронів. На деякий час тіло стає буквально паралізованим, тому, бігаючи і здійснюючи різні дії уві сні, в реальності ви нерухомі.



По тому, як ведуть себе очі під зімкнутими століттями, можна зрозуміти, на якій стадії сну знаходиться сплячий. Коли ви починаєте занурюватися в сон, очі обертаються. У міру поглиблення сну очні яблука спочатку зупиняють рух, потім, у фазі швидкого сну, починають швидко сіпатися. У цей час з’являються сновидіння.
Під час неспання тіло спалює кисень і їжу для отримання енергії. Цей процес називається катаболізмом — коли енергії витрачається більше, ніж надходить. Допомагають катаболізму гормони адреналін і натуральні кортикостероїди.
Під час сну організм переходить в іншу стадію — анаболізму, коли енергія зберігається для відновлення і росту клітин. Рівні адреналіну та кортикостероїдів падають, і в тілі починає вироблятися гормон росту людини. Гормон росту забезпечує зростання, захист і відновлення м’язів і кісток. Допомагають йому в цьому амінокислоти (найважливіші білкові будівельні речовини). Під час сну будь відновлення і оновлення тканин відбувається швидше, ніж у період неспання.
Під час сну активізується виробництво ще одного гормону, мелатоніну. Саме завдяки йому ми відчуваємо сонливість з настанням вечора і прокидаємося вранці. Коли людина, лягаючи в ліжко, заспокоюється і розслабляється, температура тіла знижується, і рівень мелатоніну зростає, викликаючи необоримое бажання поспати. Зворотний процес відбувається вранці, змушуючи нас прокидатися.
Під час сну активно виробляються статеві гормони: вітаміни, гормони, що стимулюють роботу яєчників, і лютеїнізуючий гормон, що відповідає за овуляцію у жінок і біосинтез статевих гормонів у всіх людей.

 Джерело: http://zamitka.com.ua/shho-z-nami-vidbuvaetsja-pid-chas-snu/
6 ДИВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ВІДБУВАЮТЬСЯ З ТІЛОМ ПІД ЧАС СНУ 6 ДИВНИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ВІДБУВАЮТЬСЯ З ТІЛОМ ПІД ЧАС СНУ Reviewed by Volodymyr Khrystan on 16:05:00 Rating: 5